Get Adobe Flash player

لاویچ را در شبکه های اجتمائی دنبال کنید.
بخشی از مطالب مربوط به اخبار آثار و انتشار موزیک و بیوگرافی را در صفحات اجتمائی  LOVEECH پیگیری کنید.%متشکریم.
بازدید کننده عزیز برای آگاهی از آخرین اخبار در تلگرام به کانال LOVEECH در تلگرام مراجعه کنید.

قوانین


سایت لاویچ.کام  Www.LOVEECH.coM با آرم  آرم لاویچ LOVEECH برگرفته از حروف کلمه LOVEECH فعالیت خود را آغاز کرد.

لطفا قبل از استفاده از اين  سایت و انجمن ها ، مطالب زير را به دقت مطالعه كنيد :

هدف از ایجاد پایگاه لاویچ.کام : لاویچ.کام یک سایت فرهنگی و هنری است که بیشتر در زمینه ساخت موزیک بیکلام و عکاسی فعالیت میکند . و گاهی به تحلیل  و گفتگو درباره سینما می پردازد .

هدف اصلی انتشار دمو  موزیک ها ی ساخته شده توسط ما برای تبادل نظر میان کاربران و اعمال در نسخه های اصلی و همچنین قرار دادن عکس هایی که توسط اعضای سایت از طبیعت جمهوری اسلامی ایران گرفته شده اند، می باشد. بیشتر بدانید ...

قوانین و مقررات به شرح زیر است :به لحاظ حفظ قانون سایت و مشخص كردن اهداف و همچنين راحتی کاربران اين قوانين را وضع كرده ايم .

 

1- کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

2 -  کاربران می بایست در هنگام ارسال مطلب و بحث در انجمن ها و ابراز سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.

راهنمايي در اين زمينه : ‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي مطلب خود استفاده كنيد.


3 -  در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

4 -  لطفاً در هنگام پاسخ به  مبحث و ارسال نظر ، از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر شود خودداری فرمایید.

قوانین سایت LOVEECH.COM  در هر ماه مورد بررسی مجریان سایت قرار می گیرد و ممکن است ماده جدیدی به این صفحه اضافه گردد و شما برای راحتی خود و کاربران اين قوانين را رعایت کنید.


قانون كپي رايت : در صورتي كه ميخواهيد از مباحث و مطالبی كه در اين سایت ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت (LOVEECH.COM) و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك کامل مطلب را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد.

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم.

 


 

قبول کردن قوانین و مقررات و ثبت نام در سایت

Read more...

* كپي برداري از مطالب انجمن هاي اين وبسايت ،  فقط با ذكر نام نويسنده و آدرس مبحث ، مجاز مي باشد.
* مطالب مندرج در تالارهای گفتگو لزوما نظر شخص LOVEECH نیست. و مسؤولیت آن به عهده نویسنده مطلب می باشد.


تبلیغات در لاویچ .کام